کد خبر: 51223

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۵

قدردانی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم از حضور پرشور مردم در مراسم رودبست

دفتر رئیس دولت های نهم و دهم با انتشار بیانیه ای از حضور با نشاط و پرشور مردم درمراسم گرامیداشت ولادت با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در روستای رودبست بابلسر، با وجود کارشکنی ها و اقدامات غیرقانونی عوامل سیاسی، امنیتی و قضایی استان مازندران قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مراسم مردمی گرامیداشت ولادت با سعادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) در روستای رودبست واقع در شهرستان بابلسر، با دعوت و مدیریت جمعی از جوانان متدین و انقلابی و حضور پرشور و گسترده مردم برای استماع سخنان دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

این اجتماع مردمی و معنوی در شرایطی برپا شد که برخی عوامل سیاسی، امنیتی و قضایی در استان مازندران با توسل به روش های غیرقانونی تمامی تلاش خود را به کار بستند تا از حضور مردم در این صحنه انقلابی و آرمانی جلوگیری کنند.

مردم عزیز آن خطه از مازندران سرفراز مانند همیشه تاریخ هوشمندانه و پرنشاط در این مراسم حضور یافتند و یک بار دیگر عزم خود را برای پیگیری آرمانهای بلند انقلاب به نمایش گذاشتند.

حضور پرشور زنان و مردان و بویژه جوانان مومن و انقلابی، عطر معنویت و ایمان را در فضای مراسم منتشر کرد و به عنوان نمادی از اراده ملت بزرگ ایران برای تحقق اهداف متعالی انقلاب در تاریخ پر افتخار مازندران ثبت شد.

با اغتنام فرصت، از مردم عزیز استان مازندران و همه کسانی که در این مراسم حضور یافتند تا مراتب همراهی و همصدایی خود را با خادم ملت ایران ابراز نمایند، صمیمانه و خاضعانه قدردانی می کنیم و از مقامات ارشد کشور نیز انتظار داریم از تداوم و تکرار رفتارهای غیرقانونی که هدفی جز برهم زدن نظم، امنیت و آرامش مردم را دنبال نمی کند، جلوگیری به عمل آورند.   

والسلام علی من التبع الهدی

دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم

photo_2019-07-16_15-39-56

photo_2019-07-16_15-40-20