- پایگاه اطلاع رسانی دفتر رییس دولت های نهم و دهم - https://mehremardom.ir -

از پشنهاد حکمیت برای رسیدگی به ادعاهای دستگاه قضایی استقبال می کنیم

متن این نامه به شرح زیر صبح روز یکشنبه سوم دی ماه به دفتر آیت الله امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران تحویل شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله امامی کاشانی دامت برکاته
امام جمعه محترم و موقت تهران

با سلام و تحیت
از توجه دلسوزانه جنابعالی به موضوع ظلم به اینجانبان در دستگاه قضایی و پیشنهاد راه‌گشا مبنی بر ارجاع موضوع به حکمیت ، صمیمانه سپاسگزاریم.
با استقبال از این امر، آمادگی کامل خود را برای اعلام شکایت از رفتار مقامات قضایی در محضر حکمیت و ارائه توضیحات درباره اتهامات اعلامی و همچنین تخلفات و جرائم ارتکابی متعدد در روند رسیدگی و اصرار آنان بر اعمال محکومیت به هر ترتیب ممکن و بر خلاف اصول قانون اساسی و با نقض مکرر آن و نیز قوانین عادی و آیین دادرسی و بدون وجود مدارک و مستندات معتبر قانونی، اعلام می داریم.
قبلاً نیز پیشنهاد حکمیت را به حضرت آیت الله شاهرودی دامت برکاته تقدیم کرده ایم و اینک اعلام می داریم که ما به انصاف و عدالت ایشان و حضرتعالی اعتماد داریم و آماده هستیم به نظر نهایی آن بزرگواران ، در موضوع مورد بحث گردن نهیم.
از اینکه همگان را به تقویت نظام دعوت فرموده و جلوگیری از تضعیف ارکان آن را ضروری دانسته اید سپاسگزاریم و با تاکید بر اهمیت آن ، عرضه می داریم که ما هم ظلم را مهم‌ترین عامل در تضعیف ارکان نظام می دانیم و بر این باوریم که به هر ترتیب ممکن باید در برابر ظلم در ابعاد و اشکال گوناگون آن و از جمله مهم ترین آن یعنی ظلم قضایی ، قاطعانه ایستادگی شود.
از خداوند منّان سلامتی و موفقیت حضرتعالی را مسئلت داریم.

حمید بقایی

علی اکبر جوانفکر

حبیب اله جزء خراسانی

تصویر این نامه به شرح زیر است:

photo_2017-12-25_10-50-46