کد خبر: 50655

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۵

آینده متعلق به بسیج و فرهنگ بسیجی است

دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشورمان، طی پیامی هفته بسیج را به ملت بزرگوار و بسیجی ایران و رهبری انقلاب تبریک گفتند.

متن کامل پیام ایشان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه والنصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه

واژه بسیج یادآور فرهنگ متعالی و سرشار از ایمان به خدا و عشق به انسانها و تعهد به فداکاری در راه خدمت به مردم و بسط ارزش های الهی و انسانی است.
بسیج یک فرهنگ و به تعبیری در حقیقت همان فرهنگ ناب ایرانی است. این فرهنگ طی قرون و اعصار و در پی مجاهدت های یک ملت موحد، کمالجو، آزادی خواه و عدالت طلب، در فضای عمومی این سرزمین و به ویژه در مقاطع سرنوشت، صیقل خورده و بالنده شده و توانایی معجزه آفرینی خود را به نمایش گذاشته است.
پیشگامان فرهنگ بسیج، پیامبران الهی(ص) و امامان معصوم(ع) و مصلحان حقیقی بوده‌اند و امروز ملت ایران یک ملت بسیجی است.
بزرگ بسیجی امروز گیتی امام خوبی ها و پرچمدار آزادی و عدالت، حضرت ولی عصر(عج) است.
بسیجی نسیم مهربانی، ترنم رحمت، عطر خدمت، عشق و احترام به آحاد مردم و آمادگی دائمی از خود گذشتن برای رفاه و راحتی و عزت دیگران است.
بسیجی پرچم توحید، آزادی خواهی، عدالت طلبی و کرامت جویی نوع بشر است. بسیجی کسی است که آگاهانه و آزادانه از خودش و همه آرزوهای شخصی و مادی خود به نفع تحقق آرمانهای مردم چشم پوشی می کند و در واقع آرمانی و آرزویی جز سعادت و خوشبختی مردمان ندارد.
بسیجی با غم مردم غمگین و با شادی آنان شاد است و پشتیبان و یار و پناه هر کسی است که به او نیاز دارد یا از او یاری می‌خواهد. بسیجی پاسدار امنیت، سرزمین و موجودیت ملت است.
هزاران درود و رحمت الهی بر پیر مرادمان و یاران وفادارش، شهیدان و جانبازان و ایثارگران که در عصر غربت حقیقت و استیلای جهانی خودپرستان مستکبر و انسان ستیزان مستبد، بارش اندیشه ناب بسیجی را در سرزمین نور –ایران- و به تبع آن در سراسر گیتی به ارمغان آوردند.
به فضل الهی و با پایمردی ملت بزرگ ایران و همه بسیجیان عالم، بدون تردید آینده متعلق به بسیج و فرهنگ بسیجی است.
هفته بسیج بر همه موحدان، آزادی خواهان، عدالت طلبان، بسیجیان، ملت بزرگوار و بسیجی ایران و رهبری انقلاب مبارک باد.

خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد
(۱۳۹۶/۹/۲)