کد خبر: 50648

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۸

دکتر احمدی نژاد با اشاره به تعرض صورت گرفته به حریم قدسی حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع):

اصرار دارند برخی خادمان بی گناه دولت قبل را به ناحق و ظالمانه مجازات کنند

دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در پیامی خطاب به ملت ایران نوشت:مقامات قضایی برخلاف تمام قوانین جاری و اصول مربوط به حقوق قطعی مردم مندرج در قانون اساسی ، اصرار دارند که دولتهای پاک و خدوم نهم و دهم را متهم و محکوم کرده و جمعی از خادمان بی گناه را به ناحق و ظالمانه مجازات نمایند.

متن این پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهمّ عجّل لوليّك الفرج والعافيه والنّصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه

مردم عزیز و شریف ایران
سلام و درود خداوند بر شما و همه آزادیخواهان و عدالت طلبان و موحدان عالم
شهادت مظلومانه امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به همه دل بستگان به ارزشهای الهی و انسانی و عاشقان پیامبر(ص) و اهل بیت پاکش(ع) تسلیت عرض می کنم.
استحضار دارید که مقامات قضایی برخلاف تمام قوانین جاری و اصول مربوط به حقوق قطعی مردم مندرج در قانون اساسی ، اصرار دارند که دولتهای پاک و خدوم نهم و دهم را متهم و محکوم کرده و جمعی از خادمان بی گناه را به ناحق و ظالمانه مجازات نمایند.
متاسفانه حداقل خواست و حقوق قانونی و انسانی این عزیزان مندرج در اصول 140 و 165 قانون اساسی دایر بر علنی بودن دادگاه نیز مورد قبول قرار نگرفته و ظاهراً قرار است به هر ترتیب ، حکم از پیش نوشته شده در پوشش رسیدگی قضایی به عملیاتی شود.
هرگونه اعتراض و شکایت از رفتار مقامات قضایی با برخورد تند وغیر قانونی وتشکیل پرونده های جدید مواجه می شود و ظاهراً راههای قانونی و اداری برای رسیدگی به تظلم مظلومین مسدود است.
مظلومین که از رسیدگی قانونی به شکایت خود مایوس شده اند، طبق سنت مالوف ایرانیان به خاندان عصمت و طهارت (ع) پناه بردند. متاسفانه این حریم قدسی و مورد احترام همگانی نیز از تعرض عده ای از عوامل وابسته به افراد خودخواه ، زیاده طلب و دور افتاده از متن انقلاب و مردم مصون نماند.
هتک حرمت حرم ، اقدامی نیست که از افرادی ولو با حداقل ایمان به ارزشهای الهی و انسانی متصور باشد.
از عزیزان پناه برده به حرم که راه تظلم را در متن ارزشهای الهی و خاندان پیامبر گرامی اسلام (ص) جست و جو کردند و بویژه از اینکه با هوشمندی مانع از ادامه هتک حرمت به حریم اهل بیت (ع) شدند ، صمیمانه تشکر می نمایم.
همچنین از همه مومنان و عدالت طلبان از سراسر کشور که به طرق مختلف از جمله با حضور در حرم از این مظلومین حمایت کرده و خواهان اجرای عدالت شده اند، به سهم خود تقدیر می نمایم.
حمایت از مظلوم یک تکلیف انسانی و دینی است و با مسدود شدن برخی راهها ، متوقف نمی شود و به فضل الهی راه خود را خواهد گشود.
ما اصرار داریم که انقلاب عظیم اسلامی و نظام برآمده از مجاهدت مردم با حفظ ارزشهای الهی و انسانی از تبعات ظلم ها و اقدامات خلاف برخی از مقامات و صاحبان قدرت، مصون و بالنده بماند. ما اصرار داریم که امید به توانایی های انقلاب و نظام در پیشبرد امور و تامین مطالبات برحق و رفع مشکلات مردم و تحقق آرمانهای بلند ملت ایران همواره شعله ور و زنده باشد.
تردید ندارم که ملت بزرگ ایران ، با آگاهی ، همبستگی ، عشق و ایمان ، آرمانهای الهی و انسانی انقلاب را محقق خواهد کرد.
خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد