کد خبر: 49916

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰

تشکر و قدردانی دفتر رییس دولت‌های نهم و دهم از مردم شریف و انقلابی شهرستان گرگان

دفتر رئیس دولت های نهم و دهم با صدور اطلاعیه ای ، مراتب تشکر و قدردانی صمیمانه خود را از مردم شریف و انقلابی شهرستان گرگان به سبب حضور پرشور در مراسم استقبال و سخنرانی از دکتر احمدی نژاد اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و عزیز شهرستان گرگان
سلام علیکم
امام رضا (ع): “مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ”
احساس تکلیف برامده از ضرورت تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی گفتمان امام(ره) و رهبری، دکتر احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم را بر آن داشت تا در پاسخ به درخواست شماری از گروههای مردمی ، انقلابی و مذهبی استان گلستان به شهرستان گرگان سفر کنند و در اجتماع پرشور مردم شریف ، متدین و حق شناس این منطقه به تبیین ابعاد دیگری از مبانی و آرمانهای انقلاب بپردازند.
بهانه این سخنان ، قرار داشتن میان دو عید سعید قربان و غدیر و برگزاری “جشن ولایت” بود و رئیس جمهور سابق نیز با اغتنام این فرصت به بیان دو ویژگی مهم مدیران مردمی و الهی مبنی بر بسط همدلی ، وحدت ، اعتماد و مهربانی بین مردم و همچنین تعمیق فرهنگ ایثارگری و فداکاری پرداختند و بر این نکته تاکید کردند که در پرتو الطاف الهی، توجه عمومی ملّت ها به حق ، عدالت ، آزادی ، کرامت و کمال انسانی و ضرورت ساختن یک جهان انسانی به سرعت در حال گسترش است و اراده ها در این مسیر هم راستا می شود.
دفتر رئیس دولت های نهم و دهم مراتب قدردانی خالصانه خود را به پیشگاه یکایک مردم عزیز شهرستان گرگان که با استقبال و حضور گرم و صمیمانه خود ، صحنه های پرشوری از صفا و محبت و صمیمیت نسبت به خادم ملت را آفریدند ، عرضه می دارد و از خداوند متعال سلامتی کامل و عزت روز افزون همه این عزیزان را مسالت می کند.
با امید به آینده ای روشن و پر امید که در آن همه انسانها به یکدیگر عشق بورزند و گوی سبقت را برای خدمت به همنوعان ، از یکدیگر بربایند و اهتمام خویش را مصروف ایجاد جامعه ای عاری از فقر ، ظلم ، دشمنی و فسادی سازند.
والسلام – دفتر رئیس دولت های نهم و دهم