کد خبر: 49832

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۳

دکتر احمدی نژاد مبانی و آرمانهای انقلاب و گفتمان امام(ره) و رهبری را برای مردم گرگان تبیین می کند

دکتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم در ادامه سخنرانی های تبیینی خود در باره مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی خط امام (ره) و رهبری ، روز پنجشنبه در اجتماع مردم گرگان سخنرانی خواهد کرد. رئیس جمهور سابق از آغاز سال جاری تا کنون در اجتماعات بزرگ مردم در شهرهای آمل ، جیرفت، […]

دکتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم در ادامه سخنرانی های تبیینی خود در باره مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی خط امام (ره) و رهبری ، روز پنجشنبه در اجتماع مردم گرگان سخنرانی خواهد کرد.
رئیس جمهور سابق از آغاز سال جاری تا کنون در اجتماعات بزرگ مردم در شهرهای آمل ، جیرفت، زنجان ، ملارد ، شال ، بافق و قزوین و همچنین در سه منطقه از شهر تهران حضور یافته و با سخنان روشنگرانه خود ، ضرورت توجه مدیران و مسئولان کشور به آرمانهای انقلاب و بازاندیشی در بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را مورد تاکید قرار داده است.
در ادامه این سفرها ، دکتر احمدی نژاد روز پنجشنبه این هفته مصادف با 25 شهریور ماه و در آستانه فرارسیدن عید سعید غدیر ، در مراسمی که با عنوان جشن بزرگ ولایت در مسجد جامع گرگان برگزار می شود، برای هزاران تن از مردم این شهر سخنرانی خواهد کرد.

 

img_3559-2