کد خبر: 49789

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۶:۰۹

دکتر احمد نژاد با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کرد

رئیس دولت های نهم و دهم ، صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی (ره)، بیعت خود را با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی تجدید کرد و با حضور بر مزار شهیدان رجایی و باهنر ، یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

دکتر احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم صبح امروز با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، بیعت خود را با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی تجدید کرد و با حضور بر مزار شهیدان رجایی و باهنر ، یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

رئیس جمهور سابق ابتدا از سوی مسئولان تشریفات حرم مطهر امام خمینی (ره) مورد استقبال قرار گرفت و سپس با حضور در مرقد شریف امام (ره) به قرائت فاتحه و اقامه نماز پرداخت و بر تعهد و وفاداری خویش به خدمتگزاری صادقانه به ملت ایران و ادامه راه روشنی که امام راحل پیش روی ملت ایران گشود تاکید کرد.

دکتر احمدی نژاد و هیات همراه وی سپس با حضور بر مزار شهدای هفتم تیر ، یاد شهیدان بهشتی ، رجایی و باهنر را با قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ آنان ، گرامی داشت.

وی همچنین بر مزار آیت الله طالقانی، شهید عبدالله باقری از محافظین شخصی خود که در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه به شهادت رسیده است و همچنین مزار جمع دیگری از شهدای مدافع حرم حضور یافت و نسبت به آنان ادای احترام کرد.

دکتر احمدی نژاد همچنین بر مزار پدر و مادر خویش نیز حضور یافت و با قرائت فاتحه ، از خداوند متعال برای آنان طلب آمرزش کرد.