کد خبر: 49548

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۳

پیام تسلیت دکتر احمدی نژاد به مناسبت فقدان پدر شهیدان خالقی پور

دکتر احمدی نژاد با صدور پیامی ، در گذشت پدر شهیدان خالقی پور را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعون قامت استوار مردی از تبار ابراهیمان پس از عمری پر برکت و مشحون از مجاهدت و ایثار ، بر دوش جمع کثیری از مومنان و موحدان […]

دکتر احمدی نژاد با صدور پیامی ، در گذشت پدر شهیدان خالقی پور را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
قامت استوار مردی از تبار ابراهیمان پس از عمری پر برکت و مشحون از مجاهدت و ایثار ، بر دوش جمع کثیری از مومنان و موحدان تشییع شد و روح بی قرار مردی مومن و طالب ارزشهای الهی در جوار رحمت حق به آرامش رسید.
حاج محمود خالقی پور ، پدر شهیدان بزرگوار داوود ، رسول و علیرضا ، سرانجام پس از تحمل دوران سخت بیماری ، به لقاء الله پیوست تا فرزندان شهیدش در بهشت برین خدا ، میزبان پدر خویش باشند.
حاج محمود خالقی پور و همسر وفادار و مهربانش، درزندگی با برکت و درس آموز خود ، به نمادی از صبر و متانت و خدمت دلسوزانه به نیازمندان و بندگان خدا و پافشاری بر ارزشهای الهی تبدیل شدند. وجود شریف و پرمهر و محبت امثال آنان ، گواه روشنی بر استمرار جریان لطف و رحمت الهی بر ملت ایران و جامعه بشری بوده است .
اینجانب فقدان آن مرحوم را به همسر مکرمه و فرزندان گرامی ایشان و سایر بازماندگان تسلیت می گویم و از خداوند منان علو درجات آن عزیز و صبر و عزت بیش از پیش بازماندگان را مسالت می کنم .

 محمود احمدی نژاد