کد خبر: 5510

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۳

تجلیل دکتر احمدی نژاد از شهدا در شلمچه

دکتر احمدی نژاد امروز پنجشنبه در منطقه مرزی شلمچه حضور یافت و طی سخنانی که در اجتماع راهیان نور ایراد کرد یاد شهدای عالیقدر دفاع مقدس را گرامی داشت.

دکتر احمدی نژاد پیش از ظهر امروز طی سخنان کوتاهی که به درخواست مردم حاضر در منطقه مرزی شلمچه ایراد کرد ،از برخی تلاش های به عمل آمده برای تحریف تاریخ و دادن آدرس های اشتباه سخن به میان آورد و هشدار داد که اگر تاریخ فراموش شود یا به درستی تبیین نگردد ، راه آینده گم خواهد شد.
وی افزود: کسانی که آدرس های غلط به مردم می دهند یا به وارونه نشان دادن حقایق تاریخی سرگرم هستند، خواسته یا ناخواسته در دام شیطان گرفتار آمده اند.
رئیس جمهور سابق ، مشاهده آثار دلاوری ها ، شهادت ها ، ایستادگی ها و افتخارات ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس را لازمه پیمودن راه صحیح انقلاب دانست و افزود: استقلال ، امنیت ، عزت ، ایستادگی و همبستگی امروز ملت ایران ، مرهون فداکاری فرزندان این کشور در هشت سال دفاع مقدس و مظلومیت بی نظیری است که شیطان بزرگ و أذنابش بر ملت ایران روا داشتند.
وی تجلیل از شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنان را تأکیدی بر صلح ، آزادی و آزادگی ، منطق، عقل، استدلال و احترام به ملت ها دانست و افزود: خدای بزرگ را سپاس می گوییم که توفیق داد تا در شلمچه با شهدای عالی قدرمان تجدید پیمان کرده و راه آینده خود را بازیایی کنیم.
دکتر احمدی نژاد سپس به همراه مردم حاضر در یادمان شهدای شلمچه نماز ظهر و عصر را به جماعت أقامه کردند.