- پایگاه اطلاع رسانی دفتر رییس دولت های نهم و دهم - https://mehremardom.ir -

تسلیت رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در پی شهادت عبدالله باقری و حاج روح الله عمادی

متن این پیام ها به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهدا و صدیقین

عروج عارفانه و عاشقانه شهید سرافراز سپاه اسلام حاج عبدالله باقری موجب تالم و تاثر فراوان گردید. آن مجاهد مهاجر که عمر شریفش را در عرصه مجاهدت های خاموش برای اعتلای آرمان های والای انقلاب و اسلام ناب محمدی مصروف نمود، در زمره ی صالحان نیک سرشتی است که نام خود را به نیکی در دفتر مدافعان حریم ولایت و پاسداری از مرزهای عقیده و ایمان به ثبت رسانید.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این اسوه ی مقاومت و ایثار به خانواده ی گرانقدر و همسر و فرزندان و همرزمان ایشان، علو درجات آن عزیز سفر کرده و صبر و شکیبایی بازماندگان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

سید حسن موسوی

.

بسم رب الشهدا و صدیقین

کاروان شهدا بار دیگر از میان خیل عاشقان نامدار حسینی مسافر گرفت و پاسدار دلاور اسلام سرهنگ خلبان حاج سید روح الله عمادی آسمانی شد. بی تردید شهادت در راه دفاع از ارمان های والا و عزت و شرف اسلامی اوج ایثار است که افتخار ابدی و اجر بس عظیم الهی را نصیب آن مهاجر الی الله نمود.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عنصر مبارز و انقلابی به بیت مکرم، بستگان و همرزمان ایشان و نیز مردم مومن و وفادار استان مازندران علو درجات آن عزیز سفرکرده و صبر و شکیبایی بازماندگان را خداوند سبحان مسئلت دارم.

سید حسن موسوی