- پایگاه اطلاع رسانی دفتر رییس دولت های نهم و دهم - https://mehremardom.ir -

تمجید دکتر احمدی نژاد از عبدالله باقری

متن سخنان دکتر احمدی نژاد در گفت و گو با رسانه های خبری به شرح زیر است:
اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیهِ وَ النَصر وَ اجعَلنا مِن خَیرِ انصارِه و اعوانِه والمستشهدین بین یدیه

من شهادت آقا عبدالله را به خانواده ی عزیزش، همه دوستان و همکاران خوب و با صفایش و همه ملت ایران تسلیت عرض می کنم. واقعیت این است که بچه های حفاظت، بچه هایی هستند که بی ادعا و بدون سر و صدا مشغول خدمت هستند و جانشان را برای حفاظت از مسئولین کشور کف دست گرفته اند، بخصوص بچه هایی که بنده طی این پانزده سال خدمتشان بودم. اینها با اخلاص و مهربانی و تعهد بسیار بالا در صحنه های سخت، واقعا فداکاری کردند. با من زندگی کردن سخت است چون ما بالاخره همه جای دنیا و شهرها رفتیم و این بچه ها در صحنه ها و حوادث گوناگون آمده اند و با اخلاص، آرامش و عشق سختی ها را تحمل کرده و کارشان را به خوبی انجام داده اند.

من یادم نمی رود در سفرهای استانی فشار جمعیت خیلی زیاد می شد، انقدر زیاد می شد که بعضی وقت ها در اثر فشار به دست، سر و سینه بچه ها صدمه وارد می شد. در همین سفر اخیر بابل که چند ماه قبل بود، کتف آقا عبدالله در اثر فشار جمعیت آسیب جدی دید. اما همه ی این بچه ها با عشقی که به ملت ایران دارند همه ی اینها را تحمل کردند.

آقا عبدالله هم قریب به پانزده سال بنده خدمتشان ارادت داشتم و با هم بودیم. یک رابطه ی عاطفی خیلی عمیقی بین بنده و همه ی بچه ها بویژه آقا عبدالله برقرار بود. مثل برادران و فرزندان من بودند. آقا عبدالله واقعا مثل فرزند من بود و این عشق و علاقه ی دو طرفه بین ما حاکم بود. با اینکه چند ماهی از ایشان دور بودیم و در مجموعه نبودند اما این رابطه عاطفی در حد اعلاء برقرار بود.

ایشان یک جوان مومن، پاک و آرمانی بود و همیشه در خدمت ملت ایران و انقلاب بود. خداوند ایشان را با پیامبر (ص) و امام حسین علیه السلام محشور بکند.

خداوند ان شاالله همه کسانی که صادقانه به ملت ایران خدمت کرده، بخصوص بچه های حفاظت هرجا که هستند همه را سالم نگه دارد و ان شاالله عزیز و سربلند باشند و اجرشان را امام حسین علیه السلام بدهد.