کد خبر: 4602

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۹:۱۴

تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب و امام در نشست سراسری

به منظور بازخوانی راه و مکتب امام خمینی (ره) و تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب اسلامی، نشست سراسری شماری از نیروهای انقلاب با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق برگزار می شود.

به منظور هم اندیشی و هماهنگی های لازم در جهت تبیین مبانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و بازخوانی راه و مکتب امام خمینی (ره)، در این هفته، گردهمایی یک روزه‌ای با حضور جمعی از نیروهای دلسوز انقلاب از سراسر کشور و با حضور دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق برگزار می شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در این نشست یک روزه، صاحب‌نظران و اندیشمندان به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، درباره اهمیت و ضرورت بازخوانی افکار و اندیشه های ناب امام خمینی(ره)، به عنوان راه نورانی انقلاب، به ایراد سخن خواهند پرداخت و کمیسیون‌های تخصصی نیز نظرات و دیدگاه‌های مختلف را جمع‌بندی خواهند کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود به مناسبت بیست و ششمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، ضمن تشریح برخی اصول قابل استخراج از بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از دیگران دعوت کردند تا در این زمینه به تحقیق و بررسی بپردازند و اصول امام را بر اساس استمرار و تکرار آن ها از بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی استخراج و برای مردم تبیین و تشریح کنند.