کد خبر: 4444

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۱

در سایه وحدت کارهای به ظاهر بزرگ و غیرممکن قابل حل خواهد بود

رئیس جمهور سابق کشورمان روز شنبه در حاشیه مراسم نماز عید فطر به خبرنگار صدا و سیما گفت:وقتی زبان‌ها، قدم‌ها و دست‌ها با هم متحد شوند، همه کارهای به‌ ظاهر بزرگ و حل‌نشدنی، قابل حل خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در نماز عید سعید فطر در مصلای تهران حضور داشت تاکید کرد: به لطف خدا، ملت ایران همیشه رو به کمال و پیشرفت بوده و هیچ وقت متوقف نشده است.

وی ادامه داد: هیچگاه به حرکت رو به پیشرفت و کمال ایران سکون و خدشه‌ای وارد نشده است و من آرزو دارم، ملت ایران همواره قله‌های عزت و عظمت را فتح کند.

رئیس جمهور سابق کشورمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: هر ارزشی که بخواهد موفق شود، مستلزم همراهی و وحدت مردم است.

دکتر احمدی نژاد گفت: امکان ندارد یک ارزش الهی و انسانی را تصور کنید که بدون همراهی، همدلی، وحدت و نیز بدون مشارکت و احساس مسئولیت همگانی محقق شود.

وی از ایجاد وحدت میان ملتها به عنوان تلاش مشترک انبیاء و اولیاء الهی یاد کرد و گفت:وقتی زبان‌ها، قدم‌ها و دست‌ها با هم متحد شوند، همه کارهای به‌ ظاهر بزرگ و حل‌نشدنی، قابل حل خواهد بود.

گزارش تصویری مرتبط: