کد خبر: 3137

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۶:۳۷

قدردانی رئیس جمهور سابق از اقشار مختلف مردم

دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه ای، از اقشار مختلف مردم که با حضور در منزل یا شرکت در مراسم تشییع و یادبود والده مکرمه ایشان و همچنین با ارسال نامه ، صدور پیام ، نصب پلاکارد و انتشار آگهی در رسانه ها با وی و سایر بازماندگان آن مرحومه مغفوره ابراز همدردی کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

          بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و گرانقدر

سلام علیکم

مادری مهربان که وجود ارجمندش برایمان پشتوانه ای عظیم و بی بدیل و برای همه بستگان و بازماندگان آرامش دهنده و صفابخش بود، از دستمان رفت و غمی بزرگ بر دلهایمان نشست.

شما با حضور تسلی بخش خود و ارسال انبوه پیامهای همدردی، این فقدان بزرگ را بر بنده و سایر بازماندگان قابل تحمل کردید. ایمان دارم که دعاهای شما سروران عزیز در حق آن فقیده سعیده به اجابت خواهد رسید و خدای متعال او را سرشار از رحمت و مغفرت خویش خواهد کرد تا در جوار اجداد طاهرینش مأوی گیرد.

به نمایندگی از خانواده و بستگان ، صمیمانه و خاضعانه از تمامی عزیزان و همه اقشار، فرهنگیان، هنرمندان، علما و روحانیون، کارگران، کارمندان، کشاورزان، صنعتگران، کسبه، بازاریان، دانشگاهیان، دانشجویان و اهالی رسانه و گروههای مردمی از کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، امارات، تاتارستان، پاکستان و روسیه و سایر کشورها که با ارسال نامه، صدور پیام، نصب پلاکارد و انتشار آگهی در رسانه ها یا با حضور در منزل و شرکت در مراسم تشییع و یادبود آن مرحومه مغفوره یا برگزاری مراسم مستقل با خانواده مصیبت دیده، اعلام همدردی کردند، بویژه مردم عزیز و قدرشناس آذربایجان و تبریز و قم که مراسم یادبود برگزار نمودند و همچنین مردم سایر شهرهای ایران که به درخواست اینجانب از برگزاری مراسم صرفنظر کردند، قدردانی می­کنم و سلامتی کامل و بقای عمر با عزت یکایک بزرگواران را تحت عنایات خاصه حضرت ولی­عصر(عج)از خدای مهربان مسألت دارم.

                                                                                                                                                                            محمود احمدی نژاد