کد خبر: 2064

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۰

پیام تسلیت دبیرکل انجمن نخبگان روسیه به دکتر احمدی نژاد

الکساندر پروخانف دبیرکل انجمن نخبگان روسیه، خانم “نادژدا کوورکوا”، خبرنگار ارشد شبکه تلویزیونی راشاتودی و رجب صفراف رئیس شورای روابط اجتماعی روسیه و ایران در پیام های جداگانه ای ، خطاب به دکتر احمدی نژاد، فقدان والده مکرمه ایشان را تسلیت گفته و با رئیس جمهور سابق، ابراز همدردی کرده اند.

متن پیام الکساندر پروخانف دبیرکل انجمن نخبگان روسیه به شرح زیر است :

 دوست و برادر ارجمند، جناب آقای  احمدی نژاد

می دانم که فقدان والده محترمه جناب عالی، غم و اندوه عظیمی، نصیب تان کرده است. خواهشمندم در میان غصه هایی که شما را احاطه کرده اند،  مراتب تسلیت و همدردی اینجانب را حس نمایید.

جناب عالی عارف با تقوایی هستید و می دانید که وصال آسمانی و جاودانی در آخرت، برفراق دنیوی غلبه می کند. هرفکری که ما متوجه نزدیکان محبوب و فقید خود می کنیم، ما را به آنها متصل می کند. همه کسانی که در این دنیا همدیگر را دوست داشتند، هرگز از یکدیگر جدا نمی شوند. لطفا در این ایام همراه با غم و اندوه، همدردی و همدلی اینجانب را به منزله تسلیتی هر چند کوچک پذیرا باشید.

دوستدار شما

الکساندر پروخانوف

دبیرکل انجمن نخبگان روسیه

 

از سوی دیگر خانم “نادژدا کوورکوا” ، خبرنگار ارشد شبکه تلویزیونی راشاتودی نیز با ارسال پیامی مراتب همدردی خود را با دکتر احمدی نژاد ابراز کرده است:

وی در پیام خود آورده است: 

رحلت جانسوز والده معزز شما را تسلیت عرض نموده و شریک غمتان هستم.

در این دنیا، هیچ دردی با درد فقدان مادر قابل مقایسه نیست و هیچ چیز نمی تواند تنهایی فرزند، در فقدان جانگداز مادر را رفع کند. انا لله و انا الیه راجعون. برای آن مرحومه مغفوره که فرزند ممتازی را به دنیا آورده ، تربیب نموده و حامی او در راه جهاد بوده است، رضای خدا و غفران و رحمت الهی را در یوم الدین مسألت دارم.

امروز قلوب زیادی همراه با شما دستخوش تأثر و تألم شده و به متانت، ایستادگی و عزم راسخ شما در پیروی از مشیت الهی امید بسته اند.
رجب صفراف رئیس شورای روابط اجتماعی روسیه و ایران نیز در پیام دیگری ضمن ابراز همدردی با دکتر احمدی نژاد نوشته است:

آن بانوی عزیز، مادر یک قهرمان گیتی است و همه مبارزان راه حق و عدالت در سراسر جهان از آن بانوی بزرگ که شما را به جهانیان تقدیم کرد و این رسالت بزرگ را بر عهده گرفت، سپاسگزارند.