کد خبر: 587

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۱

پیام‎ تسلیت‎‎‎ به‎‎ مناسبت شهادت حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه

دکتر احمدی نژاد دوشنبه ۱۹ دی ماه سال نخست ریاست جمهوری، در پی سانحه‎ سقوط هواپیمای حامل شهید کاظمی و همراهان وی پیام تسلیتی صادر کردند که متن ‎این پیام به شرح ذیل است:

من‎‎‎ المومنین رجال‎ صدقوا ما عاهدوا الله‎‎‎ علیه فمنهم‎‎ من قضی‎ نحبه و منهم من‎ ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

حادثه‎‎‎ تلخ‎ و ناگوار شهادت‎ فرمانده نیروی‎ زمینی‎ سپاه پاسداران‎ انقلاب‎ اسلامی‎‎ سردار سرتیپ‎ کاظمی و فرمانده‎ لشکر قهرمان ‎ ۲۷حضرت‎ رسول‎ (ص‎) و همراهان‎‎‎‎ آنان که‎‎ همه از سربازان فداکار و خدوم‎‎ اسلام و میهن اسلامی‎ بودند، موجب‎ تاثر و تاسف‎ شدید گردید. ضایعه‎‎‎ فقدان‎‎‎‎ این سربازان فداکار ولی‎ عصر عج‎ را به آن حضرت، فرمانده معظم‎ کل‎ قوا، دلاورمردان‎‎ سپاه‎‎ پاسداران انقلاب‎ اسلامی‎ و همه نیروهای‎ مسلح، خانواده‎ معظم‎‎ شهدا و ملت‎‎ شریف‎ و عزیز ایران‎ تسلیت می‎ گویم.

آنچه‎‎‎‎ که می‎ تواند این‎ حادثه را قابل‎‎ تحمل کند کارنامه سراسر ایثار و فداکاری‎ این‎‎‎ عزیزان است‎‎ که‎‎ نقطه درخشان تاریخ‎ کشور ماست. پرچم‎ استقامت‎‎ و پایداری‎ که‎‎ پیوسته در دست این‎‎‎ سربازان فداکار میهن اسلامی‎ در اهتزاز است، همچنان‎‎‎ در دست سربازان دیگری‎ از خیل‎ ایثارگران برافراشته‎‎‎ خواهد ماند. خون‎‎‎ این عزیزان نقطه اتصال‎ نسلهاست، نسلی‎ که بازمانده‎ مقاومت‎‎ و تلاش‎ دوران‎ دفاع مقدس‎ است و در دفاع از انقلاب‎ و نظام‎ مقدس‎ جمهوری‎ اسلامی‎‎ سر از پا نمی شناسد. یقین‎‎ دارم‎ که‎‎‎ همه نیروهای‎ مسلح‎ همچون آحاد ملت، با اتکال‎ به ذات احدیت، تمسک‎ به‎ فرهنگ‎ انتظار، تبعیت‎ از ولی‎ امر مسلمین، مظهر خواستن و توانستن، پایداری‎ و عزت‎ خواهند ماند. وجود چنین‎ ملتی‎‎ و سربازانی موجب‎ افتخار است‎. عزت‎‎‎ و سربلندی‎‎ نیروهای مسلح‎ و ملت شریف‎ را از خداوند عزیز و قادر مسالت دارم‎.

محمود احمدی‎ نژاد
رییس‎ جمهوری‎ اسلامی‎ ایران‎