کد خبر: 12371

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۸

استقبال چشمگیر مردمی از دکتر احمدی نژاد

دکتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم روز گذشته و همزمان با رحلت نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمدبن عبدالله (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به مشهد اردهال رفت و با حضور در مراسم سوگواری مردم این منطقه، به عزاداری پرداخت. جمعیت حاضر در آستان مقدس سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) که […]

دکتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم روز گذشته و همزمان با رحلت نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمدبن عبدالله (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به مشهد اردهال رفت و با حضور در مراسم سوگواری مردم این منطقه، به عزاداری پرداخت.

جمعیت حاضر در آستان مقدس سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) که از حضور دکتر احمدی نژاد در جمع خود به وجد آمده بودند ، با سردادن شعارهای پرشور ، بر حمایت از رویکرد عدالت و عدالت گستری در جامعه تاکید کردند.

در مسیر تردد به آستان مقدس آقا علی عباس (س) و با وجود ریزش شدید برف و باران ، خودروی حامل دکتر احمدی نژاد بارها از سوی مردم ، ساکنین منطقه و روستاهای که نسبت به خادم خود ابراز احساسات می کردند ، متوقف شد.

ازدحام و شور و هیجان مردم حاضر در آستان مقدس آقا علی عباس (س) نیز به حدی بود که ورود دکتر احمدی نژاد و همراهانش به مضجع شریف و زیارت بقعه مبارکه را غیرممکن می ساخت.

در این سفر که آقایان الهام و تمدن نیز رئیس جمهور سابق را همراهی می کردند، دکتر احمدی نژاد در منزل خانواده معظم سه شهید میرعلی اکبری و همچنین خانواده های معظم شهیدان غلامی و رضایی حضوری یافت و به مقام شامخ شهدا و خانواده های مکرم آنان ادای احترام کرد.

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 289

کل نظرات :0

  • nadi

    تاریخ : ۷ - دی - ۱۳۹۳

    خداوند اورا برای این نظام سلامتش بداردحامی او خواهیم ماند