کد خبر: 51018

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۹

دکتر احمدی نژاد با انتشار یادداشتی نوشت:

کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ریخت

دکتر احمدی نژاد با انتشار یادداشتی ، اسارت ۱۳۰ روزه آقای اسفندیار رحیم مشایی و رفتارهای ظالمانه صورت گرفته علیه ایشان را به شدت محکوم کرد و افزود: کاخ های ظلم بسیار سست و عنکبوتی است و در اندک زمانی بر سر ظالمین فروخواهد ریخت.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بیش از 130 روز است که جناب آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی، انسان بزرگ، انقلابی ، اندیشمند و خادم ملت را به اتهام اعتراض به احکام ظالمانه دستگاه قضایی و دخالت‌های استعمار پیر در امور کشور به اسارت گرفته اند.
بازداشت ایشان از ابتدا ، یک اقدام غیرقانونی بوده و باید در ابتدای امر و بلافاصله پس از انجام بازپرسی ، آزاد می شد.
معلوم است که نمی توانند این مرد بزرگ را با آن اتهامات دروغین محکوم نمایند، لذا با طراحی بازی های سخیف و به ظاهر قضایی و امنیتی ، از آزاد کردن ایشان خودداری کرده و مشغول پرونده سازی هستند.
علاوه بر این ، ضمن استفاده از همه قدرت حکومت ، بسیاری از جوانان مومن و انقلابی را به صرف کوچکترین انتقاد از دستگاه قضایی و حمایت از مظلومین، با بدترین وجه، دستگیر نموده و برخلاف قانون ، ماه‌ها در اسارت نگه داشته اند.
این رفتارها ، ننگ تاریخ و توهین به شخصیت و فرهنگ ملت ایران و در نقطه مقابل اهداف و آرمانهای انقلاب است.
مسببین این اقدامات ظالمانه در گزارش به مقامات ارشد و در بولتن های سری و محرمانه ارسالی برای آنان، ضمن نمایش اقدامات ظالمانه خود به عنوان پیروزی های بزرگ و درخشان، ادعا می کنند که با دستگیری عزیزان بهاری، این خادم کوچک ملت را نیز مهار کرده اند. در واقع این مدعیان دروغین اقرار و اعتراف می کنند که یاران اینجانب و دیگر دوستان بهاری را به گروگان گرفته‌ اند.
توصیه این سرباز کوچک وطن و انقلاب به آنان این است که چشم‌هایشان را باز کنند و رفتار و گفتار ملت را مشاهده نمایند.
اولا آنان از دریافت این حقیقت عاجز مانده اند که با ملتی بزرگ طرف هستند، ملتی که از شرایط کشور ناراضی بوده و به دنبال احیای آرمانها و تحقق اهداف انقلاب و بازگرداندن نحوه اداره کشور به مسیر اصلی است و موج توفنده او نیز در راه است!.
جوانان بهاری ، بنده و دوستانم، فقط قطره هایی از اقیانوس بی پایان و زلال ملت تحول آفرین و انقلابی ایران هستیم.
ما فقط حقایق و خواست ملت را فریاد می زنیم و از وقوع سیل در راه و طوفان عظیمی که بنیاد ظلم را از سرزمین اهورایی ایران و سپس کل جهان،ریشه‌کن خواهد کرد، خبر می دهیم.
به عنوان فرزندان انقلاب و ملت شریف ایران ، تا تحقق کامل خواست مردم و اهداف انقلاب در صحنه حضور داریم و ذره ای از آرمانها و حقوق ملت کوتاه نخواهیم آمد. ما با افتخار ، آماده فداکاری در راه درخشان ملت هستیم.
ثانیاً با ملاحظه شرایط کشور و توطئه دشمنان و در احترام به مکاتبات تظلم خواهانه‌ای که درباره این مظلومین و دیگر حقوق و مشکلات مردم شده است و در انتظار نتایج آن ، طی ماههای اخیر، درباره این عزیزان کمتر سخن گفته ایم.
دشمنان ملت و متجاوزین به حقوق مردم بدانند که تداوم ظلم، سرعت رسیدن آنان به سرنوشت محتوم ظالمین را بیشتر خواهد کرد و این رفتارها فقط پرونده های آنان را سنگین‌تر می کند.
آیا نمی دانند که کاخ های برآمده از ظلم و بی عدالتی ، بسیار سست و عنکبوتی است و در اندک زمانی بر سر ظالمین فرو خواهد ریخت؟!