کد خبر: 50414

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۷:۳۷

دکتر احمدی نژاد در ارتباط با اقدام تروریستی در تهران بیانیه ای صادر کرد:

قداره بندان بین المللی قادر به درهم شکستن اراده ملت ایران نیستند

در پی وقوع حادثه تروریستی در تهران ، دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد که قداره بندان بین المللی و وابستگان منطقه ای آنان قادر به درهم شکستن اراده ملت نستوه ایران نخواهند بود.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست قداره بندان بین المللی و وابستگان منطقه ای آنان از آستین گروهی راه گم کرده و از خدا بی خبر بیرون آمد و در یک جنایت آشکار و تروریستی جمعی از مردم مظلوم و بی دفاع را در حرم بینانگذار جمهوری اسلامی ایران و قسمت مراجعات مجلس شورای اسلامی، به خاک و خون کشید.
ملت بزرگ ، فرهنگ آفرین و تمدن ساز ایران در تاریخ طولانی و حیات پر برکت خود ، حوادث گوناگون و تهاجمات متعددی را از جانب دشمنان ، تجربه کرده و از پس هر یک با قامتی برافراشته تر و عزمی راسخ تر برآمده و مسیر نورانی خود را به سوی قله های پیشرفت و تعالی و کمال طی کرده است.
امروز که شیطانیان از بیرون و درون اجتماع کرده اند تا عزم راسخ و اراده الهی و امید بی پایان ملت ایران را از پیگیری مطالبات به حق و آرمانهای بلند الهی و انسانی در هم بشکند، اطمینان دارم که ملت عزیز ایران با استقامت ، وحدت و همدلی از این دوران نیز با سربلندی و پیروزی بیرون خواهد آمد.
ان شاء الله
از خداوند قادر حکیم می خواهم که عوامل اصلی تجاوز ، جنگ ، قتل و جنایت و خودبرتربینی را محو و برادری و عدالت و آزادی و عشق را تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) در زمین مستقر فرماید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز شهیدان و عموم مردم ایران ، از خداوند منان برای شهیدان این حادثه رحمت واسعه الهی و برای مجروحان ، سلامتی و برای بازماندگان صبر و سلامت و برای ملت ایران و همه ملت ها سرفرازی و امنیت مسالت دارم.

محمود احمدی نژاد
خادم ملت ایران-1396/03/19